2 ოქტომბერს საქართველოში ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნები გაიმართება. „ვერსია“ გთავაზობთ კანდიდატების სიას რეგიონების მიხედვით:
კახეთი:
საგარეჯო:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” დავითი ჯავახიშვილი
9. „ლელო” ეკატერინე ქვლივიძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ავთანდილი გულიკაშვილი
გურჯაანი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” სერგი კაკალაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ზურაბ უტიაშვილი
სიღნაღი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ზაზა პაპუაშვილი
37. „თავისუფალი საქართველო (ზაზა ხატიაშვილი, კახა კუკავა, გრიგოლ ჯოჯუა)” გია ხუხიაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო მალხაზი ბეგიაშვილი
დედოფლისწყარო:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” თამაზ კოჭლამაზაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ნიკოლოზ ჯანიაშვილი
ლაგოდეხი:
1. „მესამე ძალა-სტრატეგია აღმაშენებელი” მალხაზ ნოზაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ჯონდო მდივნიშვილი
ყვარელი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ალექსანდრე მჭედლიშვილი
8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რევაზი ჩოხადარი
25. გახარია - საქართველოსთვის გიორგი გიგილოშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გივი ზაუტაშვილი
თელავი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” გიორგი ბოტკოველი 18
25. გახარია - საქართველოსთვის გიგა ორკოდაშვილი 19
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ლევან ანდრიაშვილი
ახმეტა:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ზურაბ ოტიაშვილი 21
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ალექსი ფიცხელაურიქვემო ქართლი:
გარდაბანი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ბესიკი კახაბრიშვილი
8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ალექსანდრე ვამლეტი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო დავითი კარგარეთელი
მარნეული:
2. „ევროპული საქართველო-მოძრაობა თავისუფლებისთვის” აკმამედ იმამკულიევი
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ელდარ მუსტაფაევი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო კენან ომაროვი
ბოლნისი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ვახტანგ ჩაგელიშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო დავითი შერაზადიშვილი
დმანისი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” გიორგი ტატუაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო კობა მურადაშვილი
წალკა:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” რუსლან ხუციშვილი
12. „კანონი და სამართალი” ემზარი დიმიტრაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ილია საბაძე
51 საინიციატივო ჯგუფი - ზაზა შანთაძე, ქეთინო შამანაძე, ბონდო შანთაძე, ზურაბ შამანაძე, ჯაბა შამანაძე, შორენა ჯორბენაძე, ნინო თუშიშვილი - ოდისეი კესიდი
თეთრიწყარო:
2.„ევროპული საქართველო-მოძრაობა თავისუფლებისთვის” ნინო დავითაშვილი
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ვანო მაღალაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გიორგი წიკლაურიმცხეთა-მთიანეთი:
მცხეთა:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ზაალ უდუმაშვილი
8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნანა დევდარიანი
13. საქართველო დენიზა სუმბაძე
25. გახარია - საქართველოსთვის ანა ბუჩუკური
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო დიმიტრი ზურაბიშვილი
დუშეთი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ლეონიდე კვირკვეიშვილი
25. გახარია - საქართველოსთვის თენგიზ ჟამუტაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო მანანა ნარიმანიძეყაზბეგი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” იმედა შიოლაშვილი
9. „ლელო” ვაჟა სეთურიძე
25. გახარია - საქართველოსთვის გიორგი გომიაშვილი
38. „თამაზ მეჭიაური ერთიანი საქართველოსთვის” მანუჩარი დვალიშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ბაკური ავსაჯანიშვილი
51 საინიციატივო ჯგუფი - რომანი მაისურაძე, როლანდ კობაიძე, ნონა არაბული, მარია მაისურაძე, გიული მაისურაძე - ხვიჩა წიკლაური
თიანეთი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ილია არჩემაშვილი
25. გახარია - საქართველოსთვის თამაზ იარაჯული
38. „თამაზ მეჭიაური ერთიანი საქართველოსთვის” თამაზ მეჭიაური
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ლევან წიკლაურიშიდა ქართლი:
კასპი:
2.„ევროპული საქართველო-მოძრაობა თავისუფლებისთვის” აკაკი გეჯაძე
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ნუგზარი ნონიაშვილი
25. გახარია - საქართველოსთვის გიორგი ბესტავაშვილი
37. „თავისუფალი საქართველო (ზაზა ხატიაშვილი, კახა კუკავა, გრიგოლ ჯოჯუა)” შოთა თხილიშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ვახტანგ მაისურაძე
გორი:
2.„ევროპული საქართველო-მოძრაობა თავისუფლებისთვის” ეთერ ჯალაღანია
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ვასილ მახარაშვილი
25. გახარია - საქართველოსთვის კონსტანტინე ანანიაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი
ქარელი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ნიკოლოზ ახალკაცი
9. „ლელო” გენადი ჩუტკერაშვილი
25. გახარია - საქართველოსთვის ვახტანგ გოგიჩაშვილი
37. „თავისუფალი საქართველო (ზაზა ხატიაშვილი, კახა კუკავა, გრიგოლ ჯოჯუა)” ზვიადი მექვაბიძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ზაზა გულიაშვილი~
ხაშური:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” იოსებ ბუაძე
25. გახარია - საქართველოსთვის ზვიადი ტეფნაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო თენგიზ ჩიტიაშვილი
53 საინიციატივო ჯგუფი - ლალი ჩიტაძე, მანანა ხითარიშვილი, გურამ ხარაზიშვილი, ზურაბ კუჭაიძე, პავლე ბითაძე - სამსონ ხითარიშვილისამცხე-ჯავახეთი:
ბორჯომი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” გივი ჯოლბორდი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ოთარ არბოლიშვილი
ახალციხე:
2.„ევროპული საქართველო-მოძრაობა თავისუფლებისთვის” ზურაბ სადათიერაშვილი
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” დავით ბალიაშვილი
9. „ლელო” მანუჩარი ჩაჩანიძე
25. გახარია - საქართველოსთვის გიორგი არველაძე
37. „თავისუფალი საქართველო (ზაზა ხატიაშვილი, კახა კუკავა, გრიგოლ ჯოჯუა)” მიხეილი კეთილაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ირაკლი ლაზარაშვილიადიგენი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” მარეხ დათიაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გოჩა ქიმაძე
ასპინძა:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” გიორგი გიორგაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო როსტომ მაგრაქველიძე
ახალქალაქი:
2.„ევროპული საქართველო-მოძრაობა თავისუფლებისთვის” არსენ კარაპეტიან
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” მელიქ რაისიან
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო მელქონ მაკარიან
ნინოწმინდა:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ავაკ ბდოიან
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ანივარდ მოსოიან
51 საინიციატივო ჯგუფი - კარენ თარზიან, არტიუშ ვარტანიან, ვაღარშაკ ხანოიან, იურიკ ჰარუთიუნიან, რაფიკ ტიტირიან - სურენ მოსოიანრაჭა-ლეჩხუმი:
ონი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ვაჟა ცეცაძე
25. გახარია - საქართველოსთვის იმედა მეშვილდიშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო სერგო ხიდეშელი
ამბროლაური:
2. „ევროპული საქართველო-მოძრაობა თავისუფლებისთვის” მაია კაციტაძე
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ელგუჯა გურგენიძე
25. გახარია - საქართველოსთვის ფარნაოზ ბაკურაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ზვიადი მხეიძე
ცაგერი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” მადონა ბენდელიანი
25. გახარია - საქართველოსთვის ბესარიონ ბენდელიანი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გიორგი ნემსაძელენტეხი:
25. გახარია - საქართველოსთვის ჯამლათ გვიდიანი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გია ონიანიიმერეთი:
ხარაგაული:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” დავით მაღლაფერიძე
8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლია ფცქიალაძე
9. „ლელო” მიხეილ ჭიპაშვილი
25. გახარია - საქართველოსთვის ვარლამ თავზარაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო კობა ლურსმანაშვილი 1თერჯოლა:
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ლაშა გოგიაშვილი
51 საინიციატივო ჯგუფი - კობა არაბიძე, ვარლამი ბოჭორიშვილი, ლამზირა კირკიტაძე, რევაზ გაბრიაძე, მალხაზი ბუცხრიკიძე, მირიანი ბეღელაძე, ზურაბი ქათამაძე, რომანი სულამანიძე, ზაზა ჭელიძე, რამაზ ცქიფურიშვილი - ბეჟან ბუცხრიკიძესაჩხერე:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ირინე გრძელიშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ლევანი ივანაშვილიზესტაფონი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ბაქარი ხიჯაკაძე
25. გახარია - საქართველოსთვის ლაშა ცხადაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ვასილ გველესიანიბაღდათი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” გიორგი რობაქიძე
25. გახარია - საქართველოსთვის ვლადიმერ ვარძიელი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო კახა ენუქიძე
51 საინიციატივო ჯგუფი - მარინა ჩხიკვაძე, კახა კვეტენაძე, გოგი ვაშაყმაძე, დავით ძაგანია, ლევან დავითულიანი - ალექსანდრე დავითულიანივანი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ბადრი მებურიშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ალექსანდრე გოგორიშვილისამტრედია:
2.„ევროპული საქართველო-მოძრაობა თავისუფლებისთვის” ჟუკიანა ფოფხაძე
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” მამუკა ბიბილეიშვილი
9. „ლელო” ბადრი კაპანაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო დავით ბახტაძეხონი:
2.„ევროპული საქართველო-მოძრაობა თავისუფლებისთვის” ზურაბ ჯიბუხაია
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ლადო ჯურხაძეჭიათურა:
25. გახარია - საქართველოსთვის უსუპი ბიწაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გივი მოდებაძე
51 საინიციატივო ჯგუფი - ელენე აბდუშელიშვილი, ნინო ლომიძე, ლაშა ციცქიშვილი, დავით ცუცქირიძე, მიხეილ იმედაძე - ნოდარ ჩაჩანიძეტყიბული:
1.„მესამე ძალა-სტრატეგია აღმაშენებელი” გიორგი ფორჩხიძე
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ბესიკი ზოსიაშვილი
25. გახარია - საქართველოსთვის სანდრო სახვაძე
38. „თამაზ მეჭიაური ერთიანი საქართველოსთვის” გელა ჩივაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო დავით ჩერქეზიშვილიწყალტუბო:
1.„მესამე ძალა-სტრატეგია აღმაშენებელი” ზვიადი ბაღდავაძე
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ზაზა მეტრეველი
25. გახარია - საქართველოსთვის რუსუდანი სილაგაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გენადი ბალანჩივაძეგურია:
ოზურგეთი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ირაკლი ღლონტი
25. გახარია - საქართველოსთვის გივი ცეცხლაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ავთანდილ თალაკვაძე
54 საინიციატივო ჯგუფი - ლუიზა მანქანაშვილი, როლანდ ბანძავა, შუქრი ბარამიძე, გივი ჭელიძე, გივი ანთაძე - გოჩა ძიმისტარიშვილი
56 საინიციატივო ჯგუფი - ამირან ბაქანიძე, ალექსანდრე ბერიძე, ალიკო ტუღუში, დავით ჩანტლაძე, ვალერიან ცანავა კონსტანტინე შარაშენიძელანჩხუთი:
25. გახარია - საქართველოსთვის ელგუჯა კალანდარიშვილი
35. დავით ჭიჭინაძე - ტრიბუნა ლია მუხაშავრია
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ალექსანდრე სარიშვილიჩოხატაური:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ნონა სიხარულიძე
9. „ლელო” მალხაზ ჩხიკვაძე
25. გახარია - საქართველოსთვის პაატა ბერიშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო დავით შარაშიძესამეგრელო-ზემო სვანეთი:
აბაშა:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ნუგზარ წიკლაური
9. „ლელო” ვაჟა გაბელაია
25. გახარია - საქართველოსთვის ავთანდილ ბოკუჩავა
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გიგა გაბელაიასენაკი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” კობა ნაყოფია
25. გახარია - საქართველოსთვის გიორგი სიჭინავა
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ვახტანგ გადელია
43. „მესამე გზა“ აპოლონი გარუჩავამარტვილი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” თეიმურაზ ჯანაშია
25. გახარია - საქართველოსთვის ლაშა ლეკიშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო თორნიკე ჯანაშიახობი:
2. „ევროპული საქართველო-მოძრაობა თავისუფლებისთვის” ლაშა ნიკოლაძე 5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ბესიკი შენგელია
25. გახარია - საქართველოსთვის ბადრი ჯობავა
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო დავით ბუკიაზუგდიდი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ანზორ მელია
8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ილია ჩაჩიბაია
25. გახარია - საქართველოსთვის გიორგი შენგელია
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო მამუკა წოწერიაწალენჯიხა:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” გიორგი ხარჩილავა
9. „ლელო” თამარი ბელქანია
25. გახარია - საქართველოსთვის ხვიჩა მებონია
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გოგა გულორდავაჩხოროწყუ:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ბადრი ქარჩავა
25. გახარია - საქართველოსთვის შენგელი ჯიქია
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო დათო გოგუამესტია:
9. „ლელო” გეგი გულედანი
25. გახარია - საქართველოსთვის მალხაზ უდესიანი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო კაპიტონ ჟორჟოლიანი
48. „ანა დოლიძე - ხალხისთვის” ბექა დადეშქელიანი
52 საინიციატივო ჯგუფი - მარიამი ჩართოლანი, ისაკ მუშკუდიანი, გიორგი ხარძიანი, გურამი ჩართოლანი, მალხაზ ფალიანი - გიორგი რატიანიაჭარა:
ქედა:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” რამინ ბერიძე
25. გახარია - საქართველოსთვის ელგუჯა ნაკაშიძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო როლანდი ბერიძექობულეთი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” ბონდო თედორაძე
25. გახარია - საქართველოსთვის ირაკლი ბერიძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ლევან ზოიძეშუახევი:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” როინ ზოიძე
8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი ტარიელაძე
25. გახარია - საქართველოსთვის შალვა გოგიტიძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ომარ ტაკიძეხელვაჩაური:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” მიშა ბოლქვაძე
25. გახარია - საქართველოსთვის ჯუმბერ ბერიძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ზაზა დიასამიძეხულო:
5. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” გოგიტა სოლომონიძე
25. გახარია - საქართველოსთვის გია აბულაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ვახტანგ ბერიძე
ვის უნდა მისცეთ ხმა - საარჩევნო კანდიდატების სია რეგიონების მიხედვით
მოირგე სტილი დაასვენე თვალი
- პატარა მოზრდილი საშუალო დიდი უდიდესი
- ჩვეულებრივი ჰელვეტიკა ჰეგოე გეორგია ტაიმსი
- კითხვის რეჟიმი